Obojstranná potrubia

Obojstranná potrubia

Htongsteel sa objavil ako popredný poskytovateľ jednu zastávku riešenie pre všetky požiadavky na obojstrannú potrubia. Sme jedným z najväčších vývozcov & distribútorov Duplex rúr v Číne. Obojstranná rúrky boli osobitnému

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co., Ltd. je slávny Čína obojstranná potrubí výrobca a dodávateľ, vybavené výrobné továrne a spoločnosť a ako profesionálny obojstranná potrubia vývozcu a predávajúci, sme sa vždy privíta vás kúpiť a veľkoobchod kvalitné duplexová nehrdzavejúca oceľ rúr, dosky duplexová nehrdzavejúca oceľ, obojstranná nerez oceľ cievky duplexová nehrdzavejúca oceľ cievky z našej továrne.

Htongsteel sa objavil ako popredný poskytovateľ jednu zastávku riešenie pre všetky požiadavky na obojstrannú potrubia. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútori Duplex rúr v Číne. Obojstranná rúrky boli pôvodne vytvorené na boj proti korózii problémy spôsobené chlorid nosných chladiace vody a iných tekutín, agresívne chemické spracovanie. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovanej výroby s cieľom ponúknuť našim klientom najlepšie kvalitné a rýchle služby.

Triedy a materiály dostupné:

2205, 904L, S31803, 330, 660, 630, 17-4PH, 631,17-7PH, 2507, F51, S31254 atď.

Veľkosť: DN15-600 alebo prispôsobenia.

Balenie:

Štandardného vývozného balenie alebo prispôsobenia.

Typ:

Obojstranná nerez bar, obojstranná nerez potrubia, obojstranná nerez plechu, obojstranná nerez plech, duplexová nehrdzavejúca oceľ cievky pásy atď.

Súvisiace vyhľadávania: Duplex potrubia, Duplex Nerezové trubky, Duplex nerezovej ocele, plechy, obojstranná nerez oceľ cievky, duplexová nehrdzavejúca oceľ cievky, duplexné ocele, obojstranná nerez potrubia.

Dvojica:Reliéfne nerez plechu Ďalšie:Koleno 90 stupňov

Vyšetrovanie