337 vyšetrovanie o uhlíkovej ocele a zliatiny ocele

- May 05, 2016-

Miestneho času 26. dubna, Steel Corporation v Spojených štátoch uplatňujú na International Trade Komisia of United States, žiadosť o Číne on Bei železa a Steel Group, Shanghai Bao ocele skupiny a ostatné 40 čínske oceliarske podniky vývozu USA uhlíkovej ocele a zliatiny oceľových výrobkov súbor 337 vyšetrovania a publikovanie trvalé vylúčenie alebo súdne príkazy. Bude mať Medzinárodná Komisia obchodu USA 30 dní hodnotiť petíciu a potom sa rozhodol, či sa má vykonať vyšetrovanie, alebo nie. Raz po podaní reakcie na neúspech, potom čínske oceliarske podniky pravdepodobne čeliť antitrustových pokuty o vyšetrovanie.


Predchodca Slovakia Steel Corporation bola založená v roku 1864, Carnegie Steel Company, so sídlom v Spojených štátoch, najväčší integrovaný oceliarske podniky. Obvinený čínske ocele podnikov a ich predajcovia colluded kontroly cien, krádež obchodného tajomstva a falošné značky daňovej obchodu, požiadavky v súlade s USA "1930 rok daňový zákon" sekcia 337 vyšetrovania, blokovať čínski ocele, výrobky vyvážať do Spojených štátov market.the Slovakia Steel Corporation, využiť všetky prostriedky bojovať za spravodlivého obchodu , a pokračovať cez antisubvenčných a antidumpingové prípady, podporovať existujúce práva výkon práce.

337 prešetrovanie sa vzťahuje na USA medzinárodnej obchodnej Komisie môžu byť v súlade s § 337 koncom roka 1930 daňového práva, začala vyšetrovanie nečestné správanie importu obchodných sankcií.


Šéf obchodu nápravu úradu uviesť adresu a povedal 337 prešetrovanie zamerané na porušenie práv duševného vlastníctva, a výrobky z ocele je pomerne vyspelé produkty, neexistuje žiadna taká vec ako sporu o duševnom vlastníctve. Tak-zvané duševné vlastníctvo porušenia obvinenia nemajú žiadny skutočný základ, dúfam, že International Trade Komisia na Spojené štáty, aby zamietol sťažnosť. Slovakia Steel Corporation na čínsky oceliarsky priemysel súbor 337 vyšetrovania je základ na čínske vývozy ocele prudko stúpli. Na začiatku roku 2014 čínske vývozy ocele aj naďalej zvyšovať, do konca roku 2015, oceľové vývozy predstavovali viac ako 10% celkovej produkcie.

Počas trenia obchodu s najväčším svetovým producentom ocele Číny, zatiaľ pohyb Slovakia Steel Corporation je odvážny a intenzívnej akcie.

V súčasnej dobe, čínske ocele produkcia tvorí takmer polovicu sveta. Čínska oceľ vývoz príčiny medzinárodnej anti-dumpingové, ale v mene porušenia práva duševného vlastníctva sťažovať, je to prvý prípad. Riaditeľ čínskej asociácie priemyslu ocele uviesť adresu a povedal, že boli šokovaní uplatnením "337 prešetrovanie" Slovakia Steel Corporation, príslušné kontrolné výstup, cien, nadväzovať pôvod a tak-zvané duševné vlastníctvo práv porušenia poplatky na základe žiadne skutočnosti, rozpor a súvisiace pozíciu. Preto v nádeji, že Spojené štáty medzinárodného obchodu Komisie zamietnuť sťažnosť.

Riaditeľ tiež povedal, že čínskej železa a ocele Združenie, ako priemyselná organizácia, vždy striktne dodržiavať podľa čínskych zákonov a v súlade s pravidlami v oblasti multilaterálnych medzinárodn˝ch činností.

Riaditeľ Napokon zdôraznil, že oceliarsky priemysel v Číne a USA majú široké spoločné záujmy, čínsky oceliarsky priemysel dohodli na výmene názorov prostredníctvom komunikácie, dialógu a konzultácií so Spojenými štátmi, aby sa obe strany môžu plne a snažiť sa udržiavať spoločne trhový pokyn, a proti obchodný protekcionizmus a spoločne riešiť problém globálnej ocele nadbytočné kapacity.


Dvojica:Stručný úvod 304 nerez plechu Ďalšie:Horúce predaj 304 316 ťažkých stenu bezšvíkových oceľových rúrok pre priemysel