"Na ceste po ceste" zdôraznite silu medzinárodnej oceľovej zostavy

- May 23, 2017-

Slávnostné otvorenie "Fóra summitu medzinárodnej spolupráce" sa uskutočnilo v Pekingu 14. mája. Prezident Xi Jinping sa zúčastnil a predniesol hlavný prejav s názvom Budovanie na ceste "Spoločne pracovať". Xi Jinping poukázal na to, že v roku 2013 v Kazachstane a Indonézii navrhli vybudovať ekonomickú zónu Silk Road a námornú hodvábnu cestu 21. storočia, iniciatívu "jedna cesta". Počas posledných štyroch rokov aktívne podporilo a zúčastnilo sa na výstavbe "jednej strany cesty" viac ako 100 krajín a medzinárodných organizácií. Dôležité uznesenia Valného zhromaždenia OSN a Bezpečnostnej rady OSN boli tiež zahrnuté do "jednosmernej" konštrukcie. "Pozdĺž cesty" budovanie postupne od koncepcie do akcie, od vízie do reality, výstavba plodného.


Čína bude spolupracovať s viacerými medzinárodnými finančnými a rozvojovými agentúrami na podporu projektov "jedným smerom po ceste", medzi ktoré patrí aj čínska asijská investičná banka a nová rozvojová banka BRICS. Ako regionálna finančná inštitúcia vytvorená Čínou je hlavnou činnosťou ázijskej investičnej infraštruktúry investičná banka pomáhať infraštruktúre v ázijsko-tichomorskom regióne.


Čína zvýši prostriedky "jednosmernej" na podporu nového kapitálu vo výške 100 miliárd juanov; zároveň povzbudiť finančné inštitúcie k vykonávaniu RMB zámorských fondov podnikania, stupnice sa očakáva na asi 300 miliárd juanov. Od roku 2014 do roku 2016 celkový objem obchodu v Číne s "jednou stranou pozdĺž cesty" prevýšil 3 bilióny dolárov, zatiaľ čo Čína investovala viac ako 50 miliárd USD do "krajiny na ceste". Čínske podniky postavili viac ako 50 krajín vo viac ako 20 krajinách hospodárskej a obchodnej spolupráce, pričom krajina vytvorila takmer 1,1 miliardy amerických dolárov a 180 000 pracovných miest.


Štát čoraz viac a viac pozornosti na rozvoj pozdĺž cesty, železa a ocele podniky musia zmeniť z vlastnej technológie, aby sa prispôsobili lepšie ísť stratégiu.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpgDvojica:"Oceľové drôty" zúžený bližšie do Číny a sveta Ďalšie:310S z nerezovej ocele kolo Bar