Analýza výkonnosti 304 série výrobkov

- May 16, 2016-


304 z nerezovej ocele sú široko používané v vyrábať dosku z nehrdzavejúcej ocele, nerezové rúrky, nerezové kovanie, bar/tyčkou z nerezovej ocele a iné nerezové kovanie. Tu sme analýzu výkonnosti 304 z nerezovej ocele produkty nasledovne:


304 z nerezovej ocele má medzigranulárna korózii odporu výkon, vynikajúce koróznu odolnosť, studené pracovné a razenie výkon, ktorý môže byť použitý ako tepelného odporu z nerezovej ocele. V rovnakom čase, to oceľové - 180℃under stav stále dobré mechanické vlastnosti. V stave solídne riešenie plasticity a húževnatosť ocele, studené pracovné schopnosti je dobrý; V oxidujúcich kyselín a atmosférickej korózie odpor, voda a iné médium. V dôsledku toho 304 nerez potrubia Výroba a spotreba je najväčší, najčastejšie uplatnenie pôsobnosti druhu ocele.


304 z nerezovej ocele má dobré studené a teplé pracovný výkon, môže byť použitý vo všetkých typoch studenej a teplej pracovného procesu, všeobecne, kovanie, materiály, nerezové tyče, drôt z nehrdzavejúcej ocele, nerez plechu, nerezový pás, drôtu a iných hutných materiálov, horúce pracuje teplôt 900-1180 ℃. studena bude jednoduchšie, žiadne osobitné problémy, pretože dva druhy ocele je ľahké byť studené kalenie , keď zima deformácia je príliš veľký, musí byť uprostred žíhanie liečby, na ďalšie spracovanie.


1. tepelné spracovanie


304 z nerezovej ocele potrubie s solídne riešenie liečby teplota 1080-1100 ℃, chladenie vody alebo chladenie vzduchom. Studená, stredne žíhanie teplota viac ako 850-970 ℃, ohrev vody zachovanie po určitú dobu. Po organizácie liečbu solídne riešenie pre austenitickej ocele, niekedy je aj malé množstvo feritu.


2. zvaru


304 nerezové rúry zadržať karbidu zrážok pri zváraní, zváranie môžete použiť všeobecné metódy. Ručné zváranie elektrickým oblúkom, 0,04% uhlíka - 0,04% tenkej časti veľkosti 304 nehrdzavejúcej ocele môžu byť prijaté 002 elektródy, nevytvárajú tendencia medzikryštalické koróziou po zváraní, v hustej časti, aby medzi granulovaným korózii odolnosť zvaru, je potrebné tepelné spracovanie po zváraní a bez tepelného spracovania, by sa malo zmeniť austenitická nerezová oceľ 304 L z nerezovej ocele alebo stabilné.


3. tvoria zostatkového


304 nerez tenkého plechu v procese žiadosti, často používaný v chlade formovanie prevádzky. Studená tvárnenie výkon je hladký tvar a výnos opatrenia dôležitých technických ukazovateľov. Studený tvoria faktory ovplyvňujúce 304 z nerezovej ocele je viac, je tiež veľmi zložité. Z hľadiska jeho metallography faktorom je hlavne výsledkom zloženia ocele, t. j. pomer chrómu a niklu, ktoré sú rovnocenné vlastnostiach konvenčné ťahu predĺženie indexu je dôležitá Charakteristika. S cieľom získať dobré studená tvárnenie výkon, sa musí kontrolovať v oceľových pomer chrómu a niklu ekvivalent vo vhodnom rozsahu.


4. aplikácie


Zariadenia používané pre potraviny, to tiež je široko používaný v chemických zariadení, častí priemyselných zariadení pre atómovú energiu, atď. Vhodný pre hlboké nakreslených častí a kyseliny potrubia, nádoby atď. Vozidiel, auto diely boxy, domáce spotrebiče využívajú tento materiál. Je austenitická nerezová oceľ výroby a spotreby ocele, najčastejšie používané pri výrobe tenkostenných, kyselina potrubia a častí, atď. Tiež často používať chrómu a niklu z nerezovej ocele a nerezovej ocele zváranie základných materiálov, Nefajčiarske magnetické komponenty a používať súčasti v prostredí s nízkou teplotou.

Dvojica:Zavedenie 4501 obojstranná nerez plechu UNS S32760 EN 1.4501 Ďalšie:Stručný úvod 304 nerez plechu