Apríla Stahlindustrie PMI Index Für Zwei Aufeinander Folgende zozna Monate Von 49,1% Wurde

V apríli, oceliarsky priemysel PMI index bol 49,1% o 1,5 percentuálneho bodu z predchádzajúceho mesiaca a klesá pre dva po sebe nasledujúce mesiace.

Medzi nimi, index produkcie zvýšil na štyri krát najvyššie v takmer rok; hotový výrobok zásob index expanzie od februára 2015 najvyšší; a indexu nové objednávky, nákup cenový index klesol na 50% prvýkrát tento rok pod hranicou. PMI ukazuje, že výroba ocele v apríli na vysokej úrovni, objednávky padol, nedodělávky podnikových zásob, nákladov na suroviny na podporu nedostatok ceny ocele.

Nové objednávky pre oceliarsky priemysel v apríli tiež vrátil k pod 50% kontrakcie interval 46,9% po uplynutí 3 mesiacov, o 3,7 percentuálneho bodu z predchádzajúceho mesiaca, a dva klesol na najnižšiu od júla 2016. To ukazuje, že ceny ocele prudko klesli a situácie finančných obmedzení, agentov a koncovým používateľom ocele objednávky opatrnejší, oceľové objednávky prijaté zníženie predaja tlaku sa výrazne zvýšil.

Apríla domáce ceny ocele okrem odrazu na konci mesiaca, celý mesiac šoky padol. Hlavne kvôli aktuálnej domácich dodávok ocele tlak zvýšený, tesný kapitálu, suroviny podporu oslabená. Však s domáce makroekonomický vývoj, ocele a výrobu kapacity na posilnenie environmentálneho riadenia, ceny ocele majú pozitívny vplyv, nedávny nárast ceny ocele. Očakáva v môže domáce ceny ocele bude šokom spustiť trend.o nás

Htongsteel sa ukázal ako one-stop riešenie popredný poskytovateľ pre všetky oceľové rúrky, oceľový plech, oceľových tyčí & oceľová rúra kovania požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov & distribútorov nerezové rúrky, nerez & ušľachtilá oceľ Bar v Číne. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovaná výroba tak, aby ponúknuť najlepšiu kvalitu výrobkov a rýchle služby našim klientom.

Ak máte v úmysle pochopiť nás, potom zavolať čoskoro.

    

https://sxhtsteel.en.Alibaba.com/

 

Tel: +86 029 89306039

Fax: 029-89306039