Stručný úvod 304 nerez plechu

- May 11, 2016-


304 nerez tanier s široké uplatnenie, dobrá odolnosť proti korózii, Tepelná odolnosť, nízka tepelná odolnosť a mechanických vlastností; Razenie, ohýbanie ako schopnosť dobrej práce, žiadne tepelné ošetrenie kalenie jav (nemagnetických, pomocou teplote - 196 ° C)


304L nerezová oceľ dosky po zváraní alebo odstránenie stresu, má dobrú odolnosť zŕn hranice korózii; V stave bez tepelného spracovania, môžu tiež držať odolnosť voči korózii, teplote - 196 ° C do 800 ° C.


Podľa vlastnosti ocele triedy môže byť rozdelená do piatich typov: austenitu, austenitickej - železo, železo obilia a martenzit typu, zrážky kalenie. Požiadavky môže vydržať kyseliny šťaveľovej, kyseliny sírovej, síran železitej, dusičnanu, kyseliny dusičnej, kyseliny fluorovodíkovej, kyseliny sírovej, síran meďnatý, kyseliny fosforečnej, kyselina mravčia, kyselina octová, atď všetky druhy kyseliny korózie, široko používaný v chemických, potravinárskych, medicíny, papierenské, olej a atómovú priemysel a stavebníctvo, kuchynský riad, riad, automobil, spotrebičov všetkých druhov náhradných dielov.


Nerez povrch dosky, je vysoká tvárnosť, húževnatosť a mechanickú pevnosť, kyselinám a zásadám korózii plynu, riešenie a ďalšie médiá. Je druh zliatiny ocele nie je ľahko hrdze, ale nie absolútne nie je hrdza.

‍‍

Metódou tvorby, 304 nerezová vtoková mriežka môže byť rozdelená do horúcej valcovanie a studeným valcovaním dva druhy, vrátane 0,02 4 mm hrúbky tenkých studena valcované dosky a hrubé dosky 4,5 až 100 mm.


Aby sa zabezpečilo, že všetky druhy nerezová doska pevnosť, pevnosť, ťažnosť a tvrdosť a iných mechanických vlastností spĺňajú požiadavky, pred dodávky ocele po žíhanie, solídne riešenie ošetrenie a liečbu starnutia, tepelné ošetrenie.


304 nerez povrch dosky je krásna a možnosť diverzifikácie, ktoré má mnoho výkon ako dobrý dlho odolnejší než bežné ocele, vysoká pevnosť, odolné voči korózii výkon, a preto veľkú možnosť pomocou tenkého plechu, oxidácia vysoká tepelná odolnosť a vysokú pevnosť, tak mohli bojovať ohňom, Normálna teplota spracovania, a síce jednoduché na spracovanie plastov , jednoduchú údržbu vychádzať nie povrchová úprava, čisté a vysoko leštené, dobrý výkon zvárania.

Dvojica:Analýza výkonnosti 304 série výrobkov Ďalšie:337 vyšetrovanie o uhlíkovej ocele a zliatiny ocele