Ochrana nadmerné ochrannej spôsobené nedostatkom úprava cien ocele

- May 15, 2017-

V reakcii na amerických antidumpingových a vyrovnávacích vyšetrovania z uhlíkovej ocele a legovanej ocele ťahané za studena mechanické potrubia dovážané z Číny, Wang Hejun, riaditeľka úradu vyšetrovania prostriedok obchodu ministerstva obchodu Čínskej ľudovej republiky Číny, uviedol vo vyhlásení na máj 11, že nadmerné obchodné ochranné opatrenia viedli k Americkej ocele spoločností nedostatok priemyselnej reštrukturalizácie a straty medzinárodnej konkurencieschopnosti, nielen poškodiť záujmy obchodných partnerov, ale aj pomoc pri riešení problémy, ktorým čelí v USA oceliarskeho priemyslu.


10. mája ministerstva obchodu USA vydala oznámenie o Číne, Nemecko, India, Taliansko, Južná Kórea a Švajčiarsko dovoz z uhlíkovej ocele a zliatiny ocele studenej ťahané mechanické rúry začala antidumpingové prešetrovania, zatiaľ čo Čína a India, pult dotácie Tieto produkty prieskumu.


Wang Hejun poukázal na to, že Spojené štáty často na dovoz výrobkov z ocele iniciovať nápravu prešetrovaniach a prijať obmedzujúce opatrenia majú vzbudila veľký záujem členov WTO. Podľa štatistík nami International Trade Commission, od roku 2000 do roku 2016, USA celkom 283 zahraničných dovoz zabezpečovacích opatrení sú 147 oceľovými výrobkami predstavuje 52%. Nadmerné obchodné ochranné opatrenia viedli k nedostatku priemyselnej reštrukturalizácie a straty medzinárodnej konkurencieschopnosti spoločnosti US steel, nielen poškodiť záujmy obchodných partnerov, ale aj pomoc pri riešení problémov, ktorým čelí oceliarsky priemysel USA.


Wang Hejun zdôraznil, že Čína má vždy proti zneužitie obchodu prostriedok vyšetrovania. Opatrenia na nápravu časté obchodu bude nielen pomôcť zmierniť škody USA navrhovatelia, ale aj nevyhnutne ovplyvniť záujmy USA Druhotný priemysel. To je dúfal, že vyšetrovacie orgány USA sa obozretne a pomerne zvládnuť veci a vytvoriť stabilné a predvídateľné trhové prostredie pre obchod a spoluprácu oceliarskeho priemyslu.o nás


Htongsteel sa ukázal ako one-stop riešenie popredný poskytovateľ pre všetky oceľové rúrky, oceľový plech, oceľových tyčí & oceľová rúra kovania požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov & distribútorov nerezové rúrky, nerez & ušľachtilá oceľ Bar v Číne. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovaná výroba tak, aby ponúknuť najlepšiu kvalitu výrobkov a rýchle služby našim klientom.


Ak máte v úmysle pochopiť nás, potom zavolať čoskoro.


   


Tel: +86 029 89306039

Fax: 029-89306039


Dvojica:Nerezová doska S31635 Ďalšie:Nerezová rúrka a rúrka