Železiarsky a oceliarsky priemysel Fúzie a akvizície zrýchlené

- May 11, 2017-

Ceny komodít na čiernych výrobkoch narazili na ťažké blokovanie hlavných domácich oceliarských spoločností na výrobnú kapacitu, fúzie a reorganizáciu cesty. V utorok sa reportér Guangzhou Daily dozvedel z viacerých podnikov v oblasti železa a ocele po zlúčení spoločnosti Baosteel, Wuhan Iron and Steel, množstvo železných a oceľových podnikov pripravuje niekoľko reštrukturalizácií: jeden z skupiny Anshan Iron and Steel zúčastniť na reštrukturalizácii Severovýchodnej špeciálnej oceliarskej skupiny, 51%. A Severovýchodná špeciálna oceľová skupina, aby zvážila budúcnosť špeciálnej oceľovej platformy Fushun, aby sa spoliehala na celkový zoznam. Keďže ceny ocele naďalej klesali, akcie zásob ocele sú stále v procese klesania.


Priemyselné zdroje, spoločnosť Northeast Special Steel plánuje zaplatiť celú sumu dlhu, ďalšia splátka na splatenie určitej sumy zabezpečených pohľadávok, viac ako suma nezabezpečených pohľadávok vrátane dlhopisov na verejné použitie bude výmena dlhu za kmeňové akcie. Plán reorganizácie je stále neistý.


Inštitúcie: krátkodobé zameranie na možnosti reorganizácie


Na začiatku deviatej medzinárodnej konferencie o železe a oceí v Číne podpredseda ministra priemyslu a priemyslu Xin Guobin tento týždeň povedal, že by sme mali aktívne vyriešiť prebytočnú kapacitu ocele a urýchliť transformáciu a modernizáciu oceliarskeho priemyslu. Priemysel sa domnieva, že v budúcom procese optimalizácie štruktúry priemyslu, výroby a zlúčenia a reorganizácie sa stane trend vývoja priemyslu.

Generálny riaditeľ skupiny Baodong Chen Derong je presvedčený, že čínsky oceliarsky priemysel otvoril nové kolo časopisov o fúziách a akvizíciách. Priemysel bude potom reorganizovať banner fúzií a akvizícií na dosiahnutie priemyselného rozsahu a organizačnej štruktúry zápasu a jeho štátnych oceliarskych podnikov so zmiešanou reformou vlastníctva v kombinácii. Podiel štátneho kapitálu v budúcom oceliarskom priemysle sa bude ďalej znižovať znížením podielov vo vlastníctve štátu a reformou zmiešaného vlastníctva štátnych oceliarskych podnikov. Neustále znižovanie podielu štátneho kapitálu pomôže priemyslu udržať racionalitu v plnej konkurencii a ďalej zvýšiť priemyselnú efektivitu.


Guangzhou Denný reportér zistil, že železo a oceľ podniky zlúčenie a reorganizácia cesty nie je cez noc, Shougang a Hebei železa a ocele v minulom roku na spoločnej kvôli rôznym problémom a plietol. Ale fúzia a reorganizácia všeobecného smerovania bola stanovená, trhové inštitúcie sa stále očakávajú, že reorganizujú rôzne typy reštrukturalizácie: Očakáva sa, že o 5 až 8 rokov neskôr, existujúce domáce železiarne a ocele podniky budú zlúčené do 10 väčších priemyselných skupiny.


Vo fúziách a reorganizačných očakávaniach, dlhý čas na "medveďovom trhu" sa zlepšil nedávny pokles podielu A na investíciách oceľových dosiek. Analytici Wanlian Securities radí retailovým investorom, aby sa sústredili na krátkodobé možnosti reštrukturalizácie zásob ocele a investičných príležitostí strednej hodnoty.


Dvojica:201 nerezový potrubia a dodávky Ďalšie:Kapacita výroby ocele vstúpila do rozhodujúceho obdobia