Železné a oceľové ceny v druhej polovici vysokých a prchavých

- May 27, 2017-

Podľa reportéra pochopiť, že tento rok bude potrebné odstrániť kapacitu výroby ocele 50 miliónov ton. Pred 18 mája Národný rozvojový a reformná Komisia konala tlačová konferencia, ako teraz, tento rok krajinu z výroby ocele kapacitou 31,7 miliónov ton, 63,4% ročnej úlohy. Ocele výrobné kapacity údajov neobsahuje nelegálne "pozemky oceľ" výrobnej kapacity. Čiže, existuje asi 40% ocele odstrániť kapacity úlohy v druhom štvrťroku 5,6 mesiacov a 3 štvrťrok dokončiť.


Národného rozvoj a reformy Komisie hovorca Meng Wei mal zdôrazniť, že národného rozvoja a reformy Komisie a ďalšími útvarmi v januári tohto roka, inšpekcie zistil, že tam je nelegálne "pozemky oceľ" kapacity, by mali byť vyradené kapacita, odstránenie vybavenia nie je na mieste a iné problémy. Ďalším krokom na zistenie problému, bude kombinovať vyriešiť prebytok kapacity, eliminovať dozadu výrobnej kapacity, zákaz "pozemky oceľ" práce, odlišné zaobchádzanie, klasifikácia spracovanie, zodpovednosť by mali byť vážne zodpovednosti, kritika by mala byť kritizovaný. V súčasnej dobe národného rozvoja a reformy Komisie a ostatných oddelení vždy zachovaná vysokotlakových situáciu na práce výrobnej kapacity. Nedávne pracovne lokálneho pracovného zasadnutia medzirezortnej Odoslať 13 overovanie tímov v máji 2 a prejsť na 13 provincií (mestá) raz problém je overená, bude v súlade s právom, poriadnu liečbu.


Tento rok národnej ceny ocele vzrástli minulý rok bude prchavá.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png

1495699898(1).jpg

Dvojica:Presne pochopiť transformáciu a modernizáciu jemné oceliarskeho priemyslu Ďalšie:USA bude spustenie sankcie proti Japonsku a Južnej Kórei