Li Yiren: Ako realizovať inteligentné vylepšenie v Číne železiarskeho a oceliarskeho priemyslu

- May 16, 2017-

Za posledných 100 rokov, oceľových materiálov bol svetovo najrozšírenejší, nevyhnutné funkčné konštrukčné materiály, je stále v kovového materiálu vnútri najefektívnejšou, najčastejšie používaným, ďalšie dlhé obdobie zostane tento stav. S "Made in China 2025" implementácia, Číny zariadenia výrobného priemyslu postupne k high-end úrovni, ale aj neoddeliteľné od silnej podpore oceľových materiálov a kvality.


Tu je otázka, ako tradičné oceliarsky priemysel do zariadenia pre spracovateľský priemysel na high-end úroveň trendu prispôsobili zariadenia pre spracovateľský priemysel na skvalitnenie dopytu po oceli, čo je naše oceliarsky priemysel, inteligentné výroba musí najprv vyriešiť problém

    

V posledných desaťročiach, Čína železiarskeho a oceliarskeho priemyslu dosiahol rýchly rozvoj od začiatku reformy a otvára ročná produkcia desiatky miliónov ton ocele, po krátkom období 30 rokov, a teraz ročnou výrobou viac než 800 miliónov Tony. Hoci je "kapacita na výrobu" éry, ale v budúcnosti bude naďalej upgrade celý národnou ekonomickou štruktúrou môže najmä zariadenia pre spracovateľský priemysel hrať vysokej úrovne hrať dôležitú úlohu železiarskeho a oceliarskeho priemyslu.
o nás


Htongsteel sa ukázal ako one-stop riešenie popredný poskytovateľ pre všetky oceľové rúrky, oceľový plech, oceľových tyčí & oceľová rúra kovania požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov & distribútorov nerezové rúrky, nerez & ušľachtilá oceľ Bar v Číne. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovaná výroba tak, aby ponúknuť najlepšiu kvalitu výrobkov a rýchle služby našim klientom.


Ak máte v úmysle pochopiť nás, potom zavolať čoskoro.


 Tel: +86 029 89306039

Fax: 029-89306039


6359427050850900556823992.png微信图片_20170515161444 - 副本.jpg

Dvojica:Nerezová rúrka a rúrka Ďalšie:Kapacita výroby ocele bola dokončená viac ako polovicu roka