Oceľ na výrobu kapacity dokončila ročné úlohou 63,4%

- May 12, 2017-

10. mája Premier Li Keqiang predsedal štátnej rady zasadnutí, počúvať pokroku výrobných kapacít a kľúčových odvetviach eliminovať dozadu výrobná kapacita správy na podporu hospodárskej reštrukturalizácie. Stretnutie uviedol, že vyriešiť a odstrániť prebytočný dozadu výrobná kapacita je na strane ponuky štrukturálnej reformy dôležitou úlohou je zmeniť režim rozvoja a podporovať transformáciu staré a nové energetické požiadavky neodvratný.


Pretože začiatkom tohto roka, rôzne regióny a departementy naďalej zaplatiť zavrieť pozornosť vykonávaniu práce, železo a oceľ, uhoľnému priemyslu na elimináciu spätnej výrobnej kapacity a dosiahnuť pozitívne výsledky, krajiny ocele výrobná kapacita 31,7 miliónov ton, 68.97 miliónov ton uhlia výrobných kapacít, respektíve ročnej úlohy 63,4% ale inšpektori tiež našiel, že vo fáze ponuky a dopytu zmeny vedú k oslabila schopnosť produkovať kapacity, niektoré miestach odstrániť dozadu výrobnej kapacity MAS, personál umiestnenie, dlh likvidácie, fúzie a reorganizácie je ťažšie a tak ďalej.


CCTD Čína uhlia trhu siete pozorovateľ Chen Jie povedal, že pôvod prepustenie uhlia a úloha národných makro-control, upstream uhlia výrobná kapacita môže byť uvoľnená výrazne, najmä pôvod hlavných uhlia, veľké množstvo produkcie uhlia a obnovy, zvýšenie predaja a objem doručenia. Príslušným štátnym úradom aktívne podporovať racionálne vrátenie ceny uhlia, ceny uhlia vo väčšine oblastí značne poklesol. S príchodom dažďov, vodná emisie, nízke ceny vodnej energie do pobrežných trhu, výsledkom je znížená spotreba uhlia, energetického uhlia ceny ďalej klesať, ceny uhlia sú zrýchlenie vrátiť rozumnej.


Sanácia "na kovovom" Steel Association sa zistilo, že s cieľom podporiť prúžok najskôr z jasné, 2.května 25, kapacita na výrobu spoločného stretnutia sa odošle deväť pracovných skupín okolo "" vykonávať špeciálne inspecti ons. Očakáva sa, že v júli a auguste, medzi ministerstvami federácie takisto vykoná celkové prijatie provinciách a mestách.


Zhuo zaznamenávať informácie železné a oceľové analytik Cui Hong povedal, "Land oceľ" je ustarostený oceliarskeho priemyslu pre mnoho rokov starý problém, hrá viac, z minulého roka v krajine zaslané počet inšpektorov oblasti dohľadu a expozície, a zodpovednej osobe sa zaoberajú, a dosiahnuť pozoruhodných výsledkov. Podľa aktuálneho súhrnu údajov, provincií a autonómnych oblastí zrušili "pozemok oceľ" podniky celkovo viac ako 500, zahŕňajúce výrobná kapacita 119 miliónov ton. "Land of steel" kapacita výjazdu rýchlej Číny oceliarskeho priemyslu na dosiahnutie ziskovosti, je priaznivé pre následné zdravej a usmernený rozvoj hutníctva.


Vzhľadom na ďalší krok k práci prácu, stretnutia tiež zdôraznil, že jeden by mal používať viac orientované na trh znamená pravidlo, tuhé a účinné odstránenie a eliminácie nadbytočných dozadu výrobných kapacít. Rezolútne skúmať a zaoberať sa nezákonnej výroby a výstavby a nespĺňa ochrany životného prostredia, kvality, bezpečnosti a iných noriem podniku, práca chudobných miestach vážne zodpovednosti. Limitu budú nájdené v začiatku vyšetrovania výrobnej kapacity "pozemky oceľ" úplne zakázať, odstrániť zariadenia, zabrániť oživenie. O zaradení ročnú kapacitu z uhoľných baní do konca novembra úlohy ukončiť všetky. Odstrániť, zastaviť, stavebníctve, pomalé uhlia projektov s úlohou čo najrýchlejšie na jasné lehoty, zodpovednosti k ľuďom. Po druhé, by sme mali robiť dobrú prácu presídlenie pracovníkov umiestnené na viditeľnom mieste. Po tretie, musíme posilniť dohľad a dozor, všetky lokality by mal byť oznámený včas výrobnú kapacitu príslušných informácií, zlepšenie systému hlásenia predchádzať odstránenie spätne výrobnej kapacity podvodu, a pevne kontroly dovozu nekvalitného uhlia.


Dvojica:USA bude spustenie sankcie proti Japonsku a Južnej Kórei Ďalšie:Tento rok uhlia na železo výrobnej kapacity Program prepustený