Presné rúry

Presné rúry

Htongsteel sa prejavila ako popredných poskytovateľom riešení jednu zastávku pre všetky vaše presnosť rúr požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov & distribútorov presné rúrky v Číne. Naše produkty

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co., Ltd. je slávny Čína presné rúrky výrobca a dodávateľ, vybavené výrobné továrne a spoločnosť a ako profesionálne presných rúr vývozcu a predajcu, sme sú vždy privíta vás kúpiť a veľkoobchod kvalitných bezšvových oceľových rúr, presných oceľových rúrok, presné bezšvíkové oceľové rúrky, presné bezšvíkové oceľové rúrky z našej továrne.

Htongsteel sa prejavila ako popredných poskytovateľom riešení jednu zastávku pre všetky vaše presnosť rúr požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútori presných rúr v Číne. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovanej výroby s cieľom ponúknuť našim klientom najlepšie kvalitné a rýchle služby.

Produkty:

Austenitickej nehrdzavejúcej ocele

Obojstranná nerez ocelí

Zliatiny niklu

Presné rúrky, priniesla Htongsteel sa dodávajú s studena ťahaného, zem, veľmi leštený alebo svetlé povrchu, v závislosti od veľkosti a Hrúbka stien.

Špecifikácia:

Mimo diameter0.5-50,8 mm (0.0197-2.)

Múr thickness0.10-3 mm (0.0039-0.118 v.)

Prejsť na tenkostenné presné rúrky

rozsah veľkosti:

Mimo diameter0.787-130 mm (0.031-5 v.)

Múr thickness0.254-19.05 mm (0.010-0.750 v.)

Súvisiace vyhľadávania: Bezšvové oceľové rúry, presné bezšvíkové oceľové rúrky, presné oceľové rúry, presnosť, bezšvíkových oceľových rúr, presných bezšvíkových oceľových rúr, presných rúr.

Dvojica:Zliatiny potrubia Ďalšie:Nerezová oceľová páska

Vyšetrovanie