Nerezový oceľový potrubný krúžok

Nerezový oceľový potrubný krúžok

Krížové kovania sú tiež nazývané 4-cestné armatúry. Ak odbočka prechádza úplne cez odpal, kovanie sa stáva krížom. Kríž má jeden vstup a tri výstupy alebo naopak. Často majú konce objímok svařených rozpúšťadlom alebo vnútorné závitové konce. Kĺbové kovania môžu vytvárať obrovské množstvo ...

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Krížové kovania sú tiež nazývané 4-cestné armatúry. Ak odbočka prechádza úplne cez odpal, kovanie sa stáva krížom. Kríž má jeden vstup a tri výstupy alebo naopak. Často majú konce objímok svařených rozpúšťadlom alebo vnútorné závitové konce.


Krížové kovania môžu vytvárať obrovské množstvo napätia na potrubí, pretože zmeny teploty sú v strede štyroch spojovacích bodov. T-koš je stabilnejší ako kríž, pretože tričko sa chová ako trojnohá stolička, zatiaľ čo kríž sa správa ako štvorkažná stolička. (Geometricky, "akékoľvek 3 nekoleinárne body definujú rovinu", takže 3 nohy sú vlastne stabilné.) Kríže sú bežné v systémoch požiarneho postrekovača, kde napätia spôsobené tepelnou rozťažnosťou nie sú všeobecne problémom, ale nie v inštalácii, kvôli ich dodatočné náklady v porovnaní s použitím dvoch odpalísk.


Spoločnosť Huitongsteel sa stala jedným z popredných poskytovateľov riešení pre všetky vaše požiadavky na potrubný kríž. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútorov potrubia kríž v Číne. Naše výrobky boli široko používané v mnohých oblastiach doma aj v zahraničí. Každé oddelenie je pod perfektným riadením a plne automatizovanou výrobou, aby našim klientom ponúkalo produkty najvyššej kvality a promptné služby.

rozmery:

Bezšvové: 1/2 "-24", zvárané: 24 "-96"

Hrúbka: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting CrossDvojica:45 ~ 180 stupeň Ďalšie:Nádoba z nehrdzavejúcej ocele z tvrdej steny

Vyšetrovanie