Krížový kríž

Krížový kríž
Chat Now
Podrobnosti o produkte

Krížové kovania sú tiež nazývané 4-cestné kovania. Ak odbočka prechádza úplne cez odpal, kovanie sa stáva krížom. Kríž má jeden vstup a tri výstupy alebo naopak. Často majú konce objímok svařených rozpúšťadlom alebo vnútorné závitové konce.

Krížové kovania môžu vytvárať obrovské množstvo napätia na potrubí, pretože zmeny teploty sú v strede štyroch spojovacích bodov. T-koš je stabilnejší ako kríž, pretože tričko sa chová ako trojpodlažná stolička, zatiaľ čo kríž sa správa ako štvorkažná stolička. (Geometricky, "akékoľvek 3 nekoleinárne body definujú rovinu", takže 3 nohy sú vlastne stabilné.) Kríže sú bežné v hasiacich systémoch, kde stresy spôsobené tepelnou rozťažnosťou nie sú vo všeobecnosti problémom, ale nie v inštalácii, kvôli ich dodatočné náklady v porovnaní s použitím dvoch odpalísk.

Spoločnosť Htongsteel sa stala jedným z popredných poskytovateľov riešení pre všetky vaše potrubné krížové požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútorov potrubia kríž v Číne. Naše výrobky boli široko používané v mnohých oblastiach doma aj v zahraničí. Každé oddelenie je pod perfektným riadením a plne automatizovanou výrobou, aby našim klientom ponúkalo produkty najvyššej kvality a promptné služby.

rozmery:

Bezšvové: 1/2 "-24", zvárané: 24 "-96"

hrúbka:

SCH10-XXS


HUITONG je slávny Čína výrobca a dodávateľ nerezových rúr a dodávateľov, vybavený produktívne továreň a spoločnosť a ako profesionálny potrubie kríž vývozcu a predajcu, sme vždy víta vás kúpiť a veľkoobchodné vysoko kvalitné potrubie kríž z našej továrne.

Vyšetrovanie