Nerezový plech

Nerezový plech

304 nerezový vzhľad povrchu a možnosť diverzifikácie dobrú odolnosť proti korózii, dlhšie ako obyčajné ocele odolné 304 z nerezovej ocele plech 304 nerezový plech dobrú odolnosť proti korózii vysoká pevnosť, tak možnosť používania tenká platňa vysokej teploty.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte


304 nerezový vzhľad povrchu a možnosť diverzifikácie

Dobrá odolnosť proti korózii, dlhšie ako obyčajné ocele odolné
304 nerezová doska

Stainless Steel Sheet


304 nerezová doska
Dobrá odolnosť proti korózii

Vysoká pevnosť, takže možnosť využívania tenké dosky

Vysokoteplotné oxidácie a vysokej pevnosti, tak sa môže oheň

Pri izbovej teplote spracovania, ktoré je jednoduché na spracovanie plastov

Pretože nie je potrebné sa ňou zaoberať, je to jednoduché a ľahko udržiavateľné

Čistý, vysoký dokončiť zváranie výkon je dobrý.


Stainless Steel Sheet

Nerezová oceľ 316 tanier povrchu pasivácia film v slabá odolnosť vďaka self-primäl reakcia jamkovej korózii reakcia, vznik malých otvorov, spolu s chloridových iónov blízko k tvorbe silné korozívne lokality riešenie na urýchlenie reakcie rýchlosť korózie. Rovnako ako nerezové vnútorné medzikryštalickej korózii trhliny, ktoré na povrchu nerezový tanier pasivácia film sú zničené. Preto povrch z nerezovej ocele musí byť pravidelne čistené a udržiavané s cieľom udržať jej nádherný povrch a predĺžiť životnosť.

Chemického zloženia C = 0,08, Si = 1,00, Mn = 2,00, P = 0,035, S = 0,030, Ni = 19.00-22.00, Cr = 24.00-26.00, pretože je to 25% Cr, 20% Ni, tzv? 2520, tiež známy ako 310S.


Stainless Steel Sheet

 


Dvojica:Nerezová príruba WN, takže, RF, BL Ďalšie:Nehrdzavejúcej ocele viac ako 5000 ton v zásobách a jednorázové služby

Vyšetrovanie