Oceľová príruba

Oceľová príruba
Chat Now
Podrobnosti o produkte
Detaily produktu

Príruby sa zvyčajne používajú pri spojení s ventilmi, prístrojmi a / alebo pripojením na trysky zariadenia. Prírubové armatúry vo všeobecnosti zahŕňajú stlačenie dvoch povrchov, ktoré sa môžu tesne spojiť pomocou závitových skrutiek, klinu, svoriek alebo iných prostriedkov na aplikáciu vysokých tlakových síl. [16] Často sa medzi príruby nainštaluje tesnenie, tesnenie alebo O-krúžok, aby sa zabránilo úniku, ale niekedy je možné použiť len špeciálne mazivo alebo vôbec nič, ak sú presne tvarované plochy. Príruby sú navrhnuté tak, aby zodpovedali nasledujúcim tlakom: 150 lb, 300 libier, 400 libier, 600 libier, 900 lb, 1500 lb a 2500 lb alebo 10 bar, 15 bar, 25 bar, 40 bar, 64 bar, 100 bar a 150 bar. V závislosti od typu konštrukčných vlastností sú k dispozícii rôzne typy prírub. Nasledujú typové typy prírub, ktoré sa všeobecne používajú v potrubí. Tieto príruby sú k dispozícii s rôznymi obkladmi, ako je zdvihnutá tvár, plochá plocha, kruhová spojka atď.O nás


Spoločnosť Htongsteel sa stala jedným z hlavných poskytovateľov služieb pre všetky Vaše oceľové potrubia, oceľové plechy, oceľové tyče a oceľové potrubné armatúry. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútorov z nerezovej ocele Pipe, nerezovej dosky a nehrdzavejúcej ocele Bar v Číne. Naše výrobky boli široko používané v mnohých oblastiach doma aj v zahraničí. Každé oddelenie je pod perfektným riadením a plne automatizovanou výrobou, aby našim klientom ponúkalo produkty najvyššej kvality a promptné služby.


Ak máte v úmysle nás pochopiť, zavolajte to čoskoro.

Tel: +86 029 89306039

Fax: 029-89306039


HUITONG je slávny Čína výrobca a dodávateľ nerezovej oceľové rúrky / rúrky, vybavené výrobnou továrňou a spoločnosťou a ako profesionálne oceľové prírubové vývozca a predajca, sme vždy víta vás kúpiť a veľkoobchodné vysoko kvalitné oceľové príruby z našej továrne.

Vyšetrovanie