Nerezová príruba WN, takže, RF, BL

Nerezová príruba WN, takže, RF, BL

Príruba je tiež nazývaný príruba alebo prírubou. Príruba je časť, ktorá sa pripojí potrubie potrubia a je pripojený na konci rúrky. Tam sú diery v prírube a skrutky, aby tieto dve príruby pevne pripojený. Príruby je uzavretá s vankúšmi. Príruba rozdeliť závitovým pripojením (vodičový) príruby a Privarovacie prírubové.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

304 a 316 nerezovej ocele príruby v mnohých typoch a veľkostiach. Vyberte z nerezových potrubí príruby ako: nerez zaslepovací disk príruby, nerezové vznesené tvár slepé príruby, nerezové kĺb príruby nerez sklzu na tanier príruby, zdvihol tvár socket weld príruby, zdvihol tvár závitové príruby, zdvihol tvár Weld príruby krkové a zdvihol tvár slip-on príruby. Vykonávame tiež rad železa príruby a tesnenia sady v rôznych materiálov vrátane neazbestových gumy a teflón. Nerezové oceľové príruby.


Štandard:

ASTM A182 / A182M - 18 EN 1092...

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Typy:

Zvar zvar hrdla - Slip-On - Socket - závitové - Blind - RTJ - kĺb - Back-Up - zníženie - otvor...


Veľkosti:

1/2"- 36" + vrtov: S/5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

tlak hodnotenia:

150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 libier, 900 lb, 1500 lb a 2500 lb alebo 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar a 150 Bar.


  

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Rôzne druhy príruby sú dostupné v závislosti od typu ich konštrukčných charakteristík. Nižšie sú typy príruby, všeobecne používané v potrubí. Tieto príruby sú k dispozícii rôzne smerom ako zdvihnutý tvár, ploché tváre, krúžok spoločného tvár atď.


Dvojica:304 nerezový plech Ďalšie:Nerezový plech

Vyšetrovanie