Kríž

Kríž

Krížové kovania sú tiež nazývané 4-way príslušenstva. Ak odbočka úplne prejde tričko, montáž nezmení na kríž. Kríž má jeden vstupné a tri zásuvky alebo vice verš. Často majú tak

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co., Ltd je slávny čínsky výrobca a dodávateľ, vybavené výrobné továrne a spoločnosť a ako profesionálny cez vývozcu s predávajúcim, sme vždy privíta vás kúpiť a veľkoobchod kvalitných rúr kríž, 4 cesty cez montáž, cez montáž, 4 cesta kríža tvarovka z našej továrni.

Krížové kovania sú tiež nazývané 4-way príslušenstva. Ak odbočka úplne prejde tričko, montáž nezmení na kríž. Kríž má jeden vstupné a tri zásuvky alebo vice verš. Často majú rozpúšťadla zvárané pätice končí alebo žena závitom.

Krížové kovania môže generovať obrovské množstvo stresu na potrubie ako zmeny teploty, pretože sú v strede štyri body pripojenia. Tričko je viac stabilný ako kríž, ako tričko chová ako tri-legged stolice, zatiaľ čo kríž sa chová ako štyri-legged stolice. (Geometricky, "všetky 3-kolineárne body určujú rovinu" teda 3 nohy sú vnútorne stabilný). Kríže sú bežné oheň sprchových systémov, kde zdôrazňuje spôsobené tepelnej rozťažnosti vo všeobecnosti nie sú problémom, ale nie v inštalatérske, kvôli ich dodatočné náklady v porovnaní s použitím dvoch tees.

Htongsteel sa stala popredným poskytovateľom jednu zastávku riešenie pre všetky potrubia prekračujú požiadavky. Sme jedným z najväčších vývozcov a distribútorov potrubia cez v Číne. Naše výrobky boli široko použité v mnohých odboroch doma aj v zahraničí. Každé oddelenie sú dokonalé riadenie a plne automatizovanej výroby s cieľom ponúknuť našim klientom najlepšie kvalitné a rýchle služby.

Veľkosť:

Bezšvové: 1/2"- 24", zvárané: 24"- 96"

Hrúbka:

SCH10-XXS

Materiály:

Uhlíková oceľ: ASTM A234 WPB, A234 WPC, A420 WPL6.

Nerez: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Zliatiny ocele: ASTM A234 PS12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Štandard:

ASME B16.9 ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Súvisiace vyhľadávania: potrubia cez 4 cesta cez montáž, cez montáž, 4 cesta kríža tvarovka.

Dvojica:redukcia Ďalšie:Potrubie Tee

Vyšetrovanie