Príruba

Príruba

Príruby sú všeobecne používa, keď je pripojenie na ventily, v riadku nástrojov a/alebo pripojenie zariadenia trysky je potrebné. Prírubové tvarovky všeobecne zahŕňať lisovanie dva povrchy musia byť j

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co., Ltd je slávny Čína príruba výrobca a dodávateľ, vybavené výrobné továrne a spoločnosť a ako profesionálny príruba vývozcu a predajcu, sme sú vždy privíta vás kúpiť a veľkoobchod kvalitných príruby, oceľové príruby, tvarovka príruby, prírubovým uhlíkovej ocele, nerezovej ocele príruby z našej továrne.

Príruby sú všeobecne používa, keď je pripojenie na ventily, v riadku nástrojov a/alebo pripojenie zariadenia trysky je potrebné. Prírubové tvarovky sa zvyčajne týkajú stlačením dvoch povrchov, aby sa pripojil k sebe, pomocou závitové skrutky, kliny, svorky alebo iným spôsobom uplatňovania vysokej tlakovej sily. [16] často, tesnenie, balenie alebo o-krúžkom je nainštalovaný medzi príruby na zabránenie úniku, ale niekedy je možné používať len špeciálne mastivá, alebo nič, ak párenie plôch vznikajú práve. Príruby majú tieto ratingy tlak: 150 lb, 300 libier, 400 lb, 600 libier, 900 libier, 1500 lb a 2500 lb alebo 10 barov, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar a 150 Bar. Rôzne druhy príruby sú dostupné v závislosti od typu ich konštrukčných charakteristík. Nižšie sú uvedené typy príruby, všeobecne používané v potrubí. Tieto príruby sú k dispozícii rôzne smerom ako zdvihnutý tvár, ploché tváre, krúžok spoločného tvár atď.

Príruba typ, ako sú nižšie:

Slip-on príruby, slepé príruby, Lap spoločný príruby, zváranie krkové príruby, tanier príruby, Socket zváranie prírub, závitové príruby.

Sklzu na príruby pošmykol potrubia a potom zvarené z vnútri aj mimo poskytovať dostatočnú silu a zabraňujú úniku. Táto príruba slúži miesto zvaru krky mnoho užívateľov kvôli jeho nižšej náklady, ako aj skutočnosť, že to vyžaduje menej presnosti pri rezaní potrubia dĺžky.

Slepé príruby nemajú porodila a slúžia na vypnutie potrubnom systéme alebo vazalský otvorenie. Jeho dizajn umožňuje ľahký prístup vazalský alebo potrubný systém pre inšpekčné účely. Je možné dodať s alebo bez uzlov, podľa výberu výrobcu.

Zvar hrdla príruby sú navrhnuté tak, aby sa pripojil k potrubí na tupo. Sú drahé kvôli jeho dlhý krk, ale je prednostné pre vysoké namáhanie potrubia, znižuje stres aplikácie. Krk alebo húb, prenáša koncentrácia stres na spodnej príruby. Postupný prechod hrúbky od základu rozbočovač hrúbkou v tupého zvaru poskytuje dôležité posilnenie príruby. Turbulencie a erózie sú znížená v dôsledku zodpovedajúce porodila veľkosť potrubia a príruby.

Zásuvka príruby sú podobné sklzu na príruby v zobrazení prehľadu, ale porodila proti sa nudiť prijímať potrubia. Priemer zostávajúcich porodila je rovnaký ako vnútorný priemer potrubia. Kútový zvar okolo náboja príruby pripisuje príruby potrubia. Voliteľný interval zvaru sa môže uplatniť v aplikáciách vysoké napätie. Jeho najväčšie použitie je vysoký tlak systému ako hydraulické a parné linky.

Lap spoločný príruba je opäť podobná sklzu príruby, ale má polomer križovatke porodila a príruba tvár vyhovieť kolo pahýľ koniec. Tvár na konci testovacieho tvorí tesnenie povrchu príruby. Jeho aplikácie sú, kde je potrebné ľahko a rýchlo demontovať pre kontroly alebo výmeny častí potrubné systémy.

Triedy a materiál

F304 ASTM A182, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L 321, 310, 904 L, S31803, F51.

Príruba typ

Slip-on príruby, slepé príruby, Lap spoločný príruby, zváranie krkové príruby, tanier príruby, Socket zváranie prírub, závitové príruby

Príruba štandard

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Špecifikácia

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Tlaku Hodnotenie

Trieda: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 5K - 40K 160.

Tesniace plochy

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, RJ

Aplikácia:

Nerezová príruba je široko používaný pri spájaní potrubia v ropných, chemických, energie, plyn, vody, produktovody, tepla ex-menič, stavby, stavebné.

Prírubové spoje majú tendenciu byť viac objemné ako ostatné spojenia, ale môžete vykonávať aj v náročných aplikácií, ako sú veľké vodovodných a vodnej elektrárne.

Súvisiace vyhľadávania: Príruby, oceľové príruby, montáž príruby potrubia, príruby uhlíkovej ocele, nerezová príruba, prírubové plyn, olej príruby, oceľové príruby, príruby potrubia oleja, Slip-On Privarovacie prírubové, prírubovým, RF tak príruby, zvárané príruby hrdla, zvárané-krk príruby, WN príruby, WN RF príruby, príruba WNF LJ príruby, LJF príruba LJF príruby, TH príruby, TH príruby, TH závitové príruby, Socket zváranie prírub, SW príruby, Socket zvaru SW príruby , tvarovka príruby, Socket zváranie potrubia príruby, tanier príruby, PT príruby, zvárané tanier príruby, uhlíkovej ocele príruby, príruby z nehrdzavejúcej ocele.


Dvojica:Koleno 180 stupňov Ďalšie:nie

Vyšetrovanie