Potrubie Tee

Potrubie Tee

Tričko je najčastejšie tvarovka. Je k dispozícii s všetky zásuvky, vnútorný závit, všetky rozpúšťadlá zvaru zásuvky alebo proti rozpúšťadlom zvárať zásuviek a bočné zásuvky s ženské témy. Používa sa

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co., Ltd. je slávny Čína potrubia tee výrobca a dodávateľ, vybavené výrobné továrne a spoločnosť a ako profesionálny potrubia tee vývozcu a predajcu, sme sa vždy privíta vás kúpiť a veľkoobchod kvalitných potrubia montáž tee, potrubia tees, tričko pre potrubia, 3 cestu cez tričko, cez tričko z našej továrne.

Tričko je najčastejšie tvarovka. Je k dispozícii s všetky zásuvky, vnútorný závit, všetky rozpúšťadlá zvaru zásuvky alebo proti rozpúšťadlom zvárať zásuviek a bočné zásuvky s ženské témy. Využíva sa buď kombinovaním alebo delením prúdenie tekutín. Je to druh tvarovka, ktorá je T-tvare majú dva vývody, 90 ° pripojenie k hlavnej línie. Je to krátky kus potrubia s bočným výstupom. Tričko sa používa pre pripojenie potrubia s rôznym priemerom, alebo pre zmenu smeru potrubia beží. Sú vyrobené z rôznych materiálov a v rôznych veľkostiach a povrchových úprav. Používajú sa vo veľkej miere v plynovodných sietí na prepravu tekutín dvojfázové zmesi. Sú kategorizované ako: rovnaké tričko a nerovné Tee.

Pri veľkosti pobočky je rovnaká ako hlavička potrubia, rovnaké tričko sa používa a keď pobočka veľkosť je menšia ako veľkosť hlavičky, použije sa zníženou tee. Najčastejšie sú tees s rovnakej veľkosti na vstupe a výstupe. Niektoré priemyselné Tees sú rovno Tee, zníženie Tee, Dvojlôžková pobočka Tee, Dvojlôžková pobočka zníženie Tee, kužeľové Tee, Dvojlôžková pobočka kužeľové Tee, Bullhead Tee, kužeľové zníženie Tee, Dvojlôžková pobočka kužeľové zníženie Tee, tangenciálnym Tee a Double tangenciálnym Tee.The vetva nad tees sú zoradené na základe ich tvary a štruktúry. Oni môžu tiež byť klasifikované na základe žiadosti sú povinní vykonávať.

Htongsteel je jedným z popredných Čína potrubia tee výrobcov a dodávateľov, ak si chcete kúpiť, alebo nákup kvalitné tričko pro profesionálna firma, továrne, predajcu a vývozcu, neváhajte a kontaktujte nás.

Špecifikácia:

Bezšvové: 1/2 '' - 24'', zvárané: 24''-96'', hrúbka: SCH10-XXS

Triedy a materiály:

Nerez: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Zliatiny ocele: ASTM A234 PS12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Ocele štandard:

ASME B16.9 ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Súvisiace vyhľadávania: potrubia montáž Tee, potrubia tričko, tričko pre potrubie, 3 cestu cez Tee, cez tričko, rovnaké tričko, ocele rovnaké tričko, rovnaké tričko z nerezovej ocele, legovanej ocele rovnaké tričko, redukcia Tee, ocele redukcia Tee, nerez redukcia Tee, legovanej ocele redukcia Tee.


Dvojica:Kríž Ďalšie:Koleno 180 stupňov

Vyšetrovanie