redukcia

redukcia

Huitong špeciálne ocele Co, Ltd je slávny Čína reduktor výrobca a dodávateľ, vybavený produktívne továrne a spoločnosti a ako profesionálny reduktor vývozca a predávajúci, sme vždy víta vás kúpiť a veľkoobchodné vysoko kvalitné redukcie potrubia, potrubia reduktory, excentrické reduktor.

Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Huitong špeciálne ocele Co, Ltd je popredným výrobcom a dodávateľom Čína redukcia, vybavený produktívne továrne a spoločnosti a ako profesionálny reduktor vývozcu a predajcu, sme vždy víta vás kúpiť a veľkoobchodné vysoko kvalitné redukcie potrubia, potrubia reduktory, excentrické reduktor, sústredný reduktor, redukcia oceľových rúrok z našej továrne.


Reduktor umožňuje zmenu veľkosti potrubia tak, aby spĺňal požiadavky hydraulického toku systému alebo aby sa prispôsobil existujúcemu potrubiu inej veľkosti. Redukčné jednotky sú zvyčajne sústredné reduktory, avšak v prípade potreby sa používajú excentrické reduktory, aby sa zachovala rovnaká úroveň hornej alebo dolnej časti potrubia.


Reducer


Spoločnosť Htongsteel sa stala jedným z popredných poskytovateľov riešení pre všetky vaše požiadavky na redukciu. Sme jedným z najväčších vývozcov & Stocker Reducer v Číne. Naše výrobky boli široko používané v mnohých oblastiach doma aj v zahraničí. Každé oddelenie je pod perfektným riadením a plne automatizovanou výrobou, aby našim klientom ponúkalo produkty najvyššej kvality a promptné služby.


Reducer【Produkty】

Koncentrický reduktor, redukčný ventil CON reduktor z nehrdzavejúcej ocele, reduktor CON zliatiny z ušľachtilej ocele, reduktor CON, ekcentrický reduktor, ECC reduktor, ECC reduktor z uhlíkovej ocele, reduktor ECC z ušľachtilej ocele, zliatinová oceľ Ecc Reducer.


【】 Size

Vonkajší priemer: bezšvový reduktor: 1/2 "- 24", zvárací reduktor: 26 "- 48".

Hrúbka: SCH20 - SCH160


【Materiály】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【】 Štandardné

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Súvisiace vyhľadávanie: redukcia potrubia, redukcia potrubia, excentrický reduktor, sústredný reduktor, redukcia oceľového potrubia.Sme radi, že nám pošlete otázky, najbližšia ponuka Vám bude zaslaná!

Dvojica:Zvárané rúrky z nehrdzavejúcej ocele Ďalšie:Kríž

Vyšetrovanie